Strona główna » Newsy » Nowa gra w Xbox Game Pass

Nowa gra w Xbox Game Pass

Walka z pozaziemskim zagrożeniem!

Biblioteka Xbox Game Pass rośnie jak na drożdżach. Dodano nowy tytuł, który wygląda niezwykle ciekawie.

From Space

Jest pełną akcji grą solo, jak i kooperacyjną. Wyruszamy na śmiałe misje w różnych unikalnych lokacjach, z których każda przedstawia ambitne cele w połączeniu z coraz bardziej zaciekłymi falami różowych przeciwników. Nasze umiejętności zostaną wystawione na próbę, gdy będziemy walczyć o przetrwanie i wyjście z intensywnych bitew, które czekają na naszą drużynę. Apokalipsa nigdy nie była tak zabawna!

Gra dostępna na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PC jak i w chmurze.

Katarzyna Pruska

Gry, konsole, elektronika i militaria. Takie typowe kobiece zainteresowania.