Strona główna

Credits, czyli lista wszystkich, którzy włożyli w to miejsce swój czas, swoje serce i pasję.

Filip Turczyński Filip Turczyński – Gry i konsole to moja pasja od dzieciństwa. W życiu miałem okazję zarówno grać jak i robić gry. Przez pryzmat swojego doświadczenia patrzę na nie, jako wynik wysiłku całego zespołu. Pudełko z grą to dla mnie nie tylko obietnica ciekawej, cyfrowej zabawy ale też emocje, nadzieje, radość i rozpacz ich Twórców. Uwielbiam odkrywać ciekawostki związane z grami jak i za stojącymi za nimi twórcami. Kolekcjoner, który nigdy nie czuje się zaspokojony.

Maciej BuchertTsumi – Krwawe fatality jej nie straszne. Nie rzuca padami, ale zdarza się jej nieco na nie nakrzyczeć. Wytatuowała sobie Scorpiona i Sub-Zero, a nawet Dragon Balla na ramieniu. Kocha szybkie samochody, koty, horrory i anime. Do końca nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki tego nie osiągnie.

Katarzyna Pruska Katarzyna Pruska – Gram w różne gry (nie tylko Tomb Raider). Nie pogardzę dobrym indykiem, jak i otwartym światem w produkcji AAA. Strzelam i to nie tylko w Call of Duty – militaria to moje drugie hobby. Czasami zamieniam się w łowcę osiągnięć. Tytuły ogrywam zawsze na kanapie z kawą u boku, głównie na Xboxie ale i też na PlayStation.

GramOdRanaGramodrana – człowiek, dzięki któremu zawdzięczam pomysł logo, pierwszą iterację techniczną Muzeum oraz masę grafik, które możecie tutaj oglądać. Autor bardzo fajnego (acz niedocenianego!) kanału na YouTube – Gramodrana, w którym opowiada o starych i tanich grach na PC i nie tylko.

Maciej BuchertMaciej Buchert – Techniczny mózg, dzięki któremu ta witryna w ogóle powstała i funkcjonuje poprawnie. W jego słowniku nie występują słowa takie jak nie da się lub dziwne, u mnie działa. Cierpliwy, chociaż ta jego cecha jest wystawiana często na próbę. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy swojej witrynie, możesz z nim skontaktować się pod tym adresem email.